Satelitná televízia SkyLink

karta_skylink Ponúkame Vám inštaláciu digitálnej satelitnej televízie , výber najkvalitnejších sat. prijímačov , realizáciu pripojenia vo Vašej domácnosti, aj pre viacero prijímačov. Taktiež Vám vieme poradiť pri plánovaní štruktúrovanej kabeláže na satelit a internet v novostavbe, či celý projekt kabeláže zrealizovať.

Pri kúpe karty SkyLink máte k dispozícii základný balík slovenských a českých programov, kompletný zoznam TV staníc prístupných cez službu SkyLink nájdete TU. Samozrejme okrem slovenských a českých staníc máte k dispozícii množstvo zahraničných staníc zadarmo.

Z našej ponuky odporúčame koncové zariadenia abcom IPBOX, DREAMBOX, Opticum, Deep

Pre informácie o aktuálnych cenách nás kontaktujte , cenovú ponuku Vám vytvoríme po obhliadke , ceny nie sú aktualizované!!

Na stránke sa pracuje


IP BOX 200 Silver/Black
200-S

IP BOX 250 Silver/Black
250-B

IP BOX 91HD Silver/Blackipbox91HD

IP BOX 910HD Silver/Black
ipbox910HD

IP BOX 9000HD Silver/Blackipbox9000HD

Príslušenstvo
príslušenstvo
Taktiež Vám ponúkame Akciové sety:

SkyLink 1 TV set

SkyLink 2 TV set

SkylinkHD 1 TV set


Pri satelitnej televízii si účtujeme inštalačný poplatok od 70 EUR bez DPH podľa zložitosti inštalácie a počtu TV prijímačov.www.pio.sk Peter Prizbul , internetové broadband pripojenie vo Viničnom, Šenkviciach, Pezinku, Blatnom a okolí, thanks to wordpress and comunity of kde-look,gallery powered by Flash Gallery